2017-2018. tanév

1.a

Dobó Zsuzsanna osztályfőnök

Bálint Vanessza
Baranyai Jázmin Anna
Bozó Viola
Brattke Edgár
Bulik Judit
Császár Jázmin
Farkas Botond Bence
Fodor Lilien
Gyömbér Sára
Joób Doroti Zoé
Kármán Gergely
Kosár Jázmin
Kotormán Viktor
Lehmann Zalán István
Makai Ákos
Medovárszky Anna
Nacsa Zoltán
Ördögh Dorka
Pap Merse Barnabás
Papp Dorottya
Persaits-Pósa Ádám
Rákóczi Bartos
Snejder Laura Noémi
Toronykőy Luca Sára
Tóth Nikolett Maja
Váczi Zsófia
Varga Vanda
Varga-Sinka Zsombor
Vidács Bori

1.b

Bökényi Hajnalka osztályfőnök

Ágoston Ákos
Árva Júlia Zsófia
Balogh Ádám
Biró Júlia Alexandra
Boros Boldizsár
Bulik Barka
Czakó Zara
Dóra Noel
Dögei Léna
Fábián Barna
Farkas Jakab Bese
Havass Zsigmond
Horváth Vera
Juhász Nóra
Káity Kisó
Kesserű-Lukács Anna
Kis Gellért
Klein Ádám Viktor
Komáromi Lilla Kitti
Laukó Petra
Mucsi-Berecz Tamás
Muhi Lilla
Pataki Judit Alíz
Pelle Hédi
Petróczi Bálint
Rajhona Márton Olivér
Siket Márton
Sikovanyecz Linda Nóra
Sófi Jázmin Zora
Szabó Imola Tünde
Székács Petra

2.a

Domokosné Jegercsik Erika osztályfőnök

Alexi Benjámin János
Antós Lilla Katica
Asztalos Boldizsár Máté
Baka Dávid
Balogh Boglárka
Bartos Gréta
Buella Gergő
Czinkóczi Áron Endre
Ecsédi Ferenc
Fülöp Levente
Hollós Botond
Iván Emese
Kántor Róbert
Kis Árpád
Kiss Fanni
Látó Loren
Leinweber Dominik Erik
Molnár Tekla
Nagy Levente
Pintér Örs
Radics Roland István
Sasi Flóra
Somorjai Andor
Szalma Zénó Milán
Szijjártó Csanád
Tóth Laura
Ugrai Anna Gabriella
Viniczai Dante
Virág Hanna

2.b

Véber Krisztina osztályfőnök

Ale Sándor
Aradi-Szabó Anna
Bartos Kinga
Bonifert Blanka
Brattke Brenda
Cziner Szófia
Csapó Zsombor
Csüllög Marcell Dominik
Debreczeny Dorka Fanni
Fekete Tibor András
Herczeg B. Ákos
Jéga-Szabó Kata
Joób Kevin Dániel
Juhász Zsombor
Klein Marcell Márk
Kovács Berton
Kozma Jázmin
Ludányi Márk
Oltványi Mira
Péczely Zalán Christopher
Rideg Kata
Sahin-Tóth Blanka
Szabó Bendegúz
Szabó Lotti Manka
Szűts Szilas Viktor
Tóth Mirtill
Vadkerti Vince
Varga András
Varga Blanka Szilvia
Virághalmi Bence

3.a

Lázárné Kontor Emília osztályfőnök

Császár Patrícia
Dinya Gergő Bence
Fébert Emília
Gazdag Lóránd
Gombos Dominik
Halász Ádám István
Laurinyecz Márkó Felicián
Ligeti Balázs
Lippai Katalin
Mészáros-Csonka Máté
Pető Maja Zoé
Puskás Tamás Béla
Somogyi Hanna
Strohner Nóra Georgina
Szabó Vanda
Szalay Zétény András
Szedmák Szabrina Zora
Tapasztó Csongor Marcell
Tóth Szilvia Noémi
Tóth Zétény
Vass Bianka Lilla
Vörös Csinszka Napsugár

3.b

Lázár Éva osztályfőnök

Bálint Donát
Bogdán István Patrik
Bokros Barnabás
Gombos Donát
Herczeg Álmos Bendegúz
Kastal Boldizsár
Kutas Levente
Pápai Luca
Pukler Nóra Ditta
Romhányi Dorián
Sikovanyecz Fanni Petra
Szabó Blanka Réka
Szarka Violetta
Székács Éva Eszter
Szuhánszki Zalán

3.c

Vincze Szilvia osztályfőnök

Csík Dávid Gábor
Csillag Liza
Csűrös Ádám Bendegúz
Fejes Benedek
Iván Boldizsár
Kónya Koppány
Kövecs Renáta Abigél
Márkus Lilla
Márta Balázs
Mészáros Vivien Erzsébet
Molnár Medárd Rinaldó
Mucsi-Berecz Ádám
Munkácsi Botond Mihály
Nagy Nikolett
Pajkó Levente
Pintér Zalán
Szebeni Hanna
Tóth Alexandra Viktória

4.a

Halászné Blutman Gyöngyi osztályfőnök

Baranyai Csenge Adél
Bárdos Emma Sára
Benczik Gréta Lea
Birtók Hanna
Bővíz Dániel Benedek
Fazekas Bianka
Forrai Boldizsár
Gyömbér Keve
Hajdú Édua
Havass Zalán
Herczeg András Előd
Horpácsy Hanna Barbara
Jakó Ádám
Kis Csongor
Kócsó Zalán Kolos
Kriska Ákos Béla
Leinweber Benedek Áron
Ludányi Lili
Óvári Csanád Sándor
Óvári Zalán Gyula
Ötvös Laura
Pauk János
Petróczi Péter
Pintér Hanna
Póda Csenge Rita
Sándor Noémi
Sasi Glória
Szabó Botond
Szabó Lenke
Szilágyi Flóra Virág
Szűcs Boglárka

4.b

Sztupovszkiné Nagy Gizella osztályfőnök

Ágoston Nóra
Alexi Gordon Bence
Bedő Patrik
Bertotto Leonardo
Csüllög Kristóf Noel
Dunai Lili
Gémes Botond József
Hlaváthy Ákos Dominik
Horváth Ádám Benedek
Jéga-Szabó Panni
Joób Noel Benjámin
Juhász Botond
Juhász Emma
Kesserű-Lukács Péter
Kiss Imre
Kiss Léda
Kocsis-Savanya Ákos
Kocsis-Savanya Andor
Kovács Nóra Georgina
Körtvélyessy András Pál
Laukó Dénes
Martonosi Máté
Nagy Péter Áron
Ördögh Adrienn
Pap Jerne Zsófia
Rideg Máté
Rucz Ágoston
Szabad Emma
Varga Sára
Vass Barbara Szilvia
Vélics Eszter Hanna

5.a

Bazsóné Lakatos Zsanett osztályfőnök

Babinszki Ádám Márk
Bacsa Béla Patrik
Bajkó Zóra
Baltás Anna Sára
Berkes Enikő
Brcán Frida
Buella Attila
Csenkey-Sinkó Bálint András
Csobán Anita Nóra
Csont Lilla Katalin
Gajda Döme
Gazdik Lilla
Házi Ábel
Kószó Kristóf
Kovács Norman
Makai Aliz
Medovárszky Adrienn
Mészáros Tamás József
Nagy Petra
Paczuk Liza Zsuzsanna
Rácz-Fodor Viktória
Sahin-Tóth Gábor
Szabó Benedek Levente
Szabó Emma
Szabó Konrád Ádám
Szalma Dóra Virág
Szalma Virág Enikő
Sztanó Bence Balázs
Szücs Borbála
Tóth Péter Ákos
Török Eszter

5.b

Krékityné Dancsó Ágnes osztályfőnök

Ádám Luca Boróka
Annus Sára
Baltás Benedek Gábor
Cziner Ábel
Deák Angelina Georgina
Dragon Botond
Egedi Péter
Gácsi Dóra
Gál Patrik
Gyömbér Blanka Borbála
Győri-Dürgő Leon
Hegedűs Ágota
Jáksó Jázmin
Kovács Eszter
Kovács Kámea
Kriska Milán Levente
Kristóf Sára
Molnár Panka Kata
Molnár Patrik Alexander
Nagy Gergő
Pápai Botond
Rácz Ákos
Siket Ádám
Simon Marcell
Somodi Luca Petra
Szabó Álmos Kende
Szép Levente
Tömböly Áron
Várkonyi Laura
Virághalmi Viktor
Vörös Szonja Virág

6.a

Bezdán Katalin osztályfőnök

Barczány Kende Hunor
Bartos Bence Barnabás
Beharóczki Zsombor
Benczik Zoltán István
Benda Nina
Bodicsi Barna
Bogáthy András
Boros Kende
Csík Dóra Gabriella
Fürdök Levente Péter
Gyovai János
Hajnács Márta
Horpácsy Kristóf Jakab
Kelemen Álmos Zoltán
Kócsó Mátyás Zoltán
Kovács Bence
Kovács Réka
Mádai Sándor
Mátés Nóra
Molnár Benedek Zsolt
Munkácsi Márta Mária
Papdi Réka
Pintér Dávid Attila
Sárszegi Roland
Szabó Emma Panna
Szirmai Marcell
Szojka Marcell
Torma Norbert
Török Anna Mercédesz
Vágfalvi Marcell
Varga Gábor Attila
Zoltán Miklós

6.b

Ceglédi Anna osztályfőnök

Albert Máté
Báló Petra Virág
Birtók Emma
Dávid Csongor
Ember Áron Marcell
Farkas Virág
Forrai Kamilla
Füzesy Vanda
Gácsi Iván
Gazdik Bálint
Gellért Sebestyén
Giricz Lilla Kitti
Gyömbér Botond Bendegúz
Ilovai Evelin
Jáger Gréta
Kis Boglárka
Kovács Márk Ádám
Kozma Gréta
Mátés András
Mikó Vince
Ötvös Levente
Pauk Boróka
Petróczi István Márton
Riesing Borka
Szalai Ádám
Szekeres Dorina
Szepesszentgyörgyi Hanna Jázmin
Szücs Levente
Tóth Emma

6.c

Mikó Valér osztályfőnök

Antal Kamilla
Babaiban Jázmin
Bakri Vivien
Buczkó Asztrik
Farkas Máté Márk
Gál Kristóf
Herczeg Imre Csanád
Heszler Domonkos
Horváth Márk
Joób Martin Márk
Katona Kitti
Kiss Bence
Koncz György Antal
Lakatos Pál
Lédeczi Levente Lambert
Leinweber Olivér Gábor
Nagy Benedek Máté
Pető Ádám Dániel
Puskás Fanni
Rencenji Zoltán
Sahin-Tóth Hanna
Szabad Vendel Pál
Szekeres Amanda
Szekeres Petra
Szüts Szilárd Gábor
Tanács Aliz
Tánczos Helga Jusztina
Tapasztó Dénes Ákos
Temesvári Ákos
Tóth Zalán
Vid Luca Sára

7.a

Czeglédyné Somi Éva osztályfőnök

Antal Bence
Baksa Panna
Bazsó Máté
Bernát Sára
Boldizsár Dániel Álmos
Csobán Petra Krisztina
Dunai Tamás
Gajda Zalán
Gulyás Ákos
Kancsár Márk
Katona Balázs
Kiss Petra
Kövecs Áron
Laukó Tamás
Muhi Petra
Puskás Lara Klára
Radics Krisztina
Radojcic Kilien Borisz
Rozsinszky László
Szabó Dominik Adrián
Szalai Rebeka Noémi
Szalay Tamara Dalma
Szepesi Péter
Török Ajna
Ujvári Bálint

7.b

Balázsné Szelezsán Mária osztályfőnök

Ádám Bogát Attila
Balla Rebeka
Békési Dóra Lilla
Bódi Kamilla Mia
Domokos Ádám
Fehér Kristopher Sebastian
Fekete Gellért István
Jakusch Tamás
Kis Liza
Kothencz Laura
Körtvélyessy Vilmos András
Miczi Borbála
Mikó Virág
Molnár Ádin
Nagy Dániel
Nagy Léna
Nemes Dorka
Rácz Lilla Gréta
Rucz Barnabás
Somodi Maja Dóra
Szalontai Tamás
Tóth Laura
Tömböly Ábel
Vojnár Dániel János
Vojnár Péter Tamás

8.a

Gősi Valérné osztályfőnök

Asztalos Natália
Balogh Gábor Mátyás
Banda Bogdán
Bánfi Endre
Csonka Izabella
Fürdök Laura Krisztina
Karnok Eszter
Kismarczi Kisó
Kószó Ferenc Bence
Kószó Réka
Kovács Máté
Kovács Raul
Lakatos Anna Ágnes
Ördög Blanka
Szabó Emese Kincső
Szabó Levente
Szalma Bence Viktor
Tóth Regina
Varga Regina
Vida Dominika
Vojnár Gergő László

8.b

Terhesné Rozik Edit osztályfőnök

Albert Bence
Bakos Botond Roland
Bánfi Zita
Bonyák Bence
Dinya Dávid Vince
Farkas Péter
Gál Szabolcs
Jánovszki Attila Levente
Keck Kristóf
Kis Eszter Anasztázia
Kiss Zsófia
Kojó Ádám
Kovács Gergő
Lakatos Soma Benjámin
Osman Sami
Szántó József
Szojka Dániel
Szűcs-Molnár Zsófia Aliz
Tomai Laura Krisztina
Varga Jázmin Kata
Varga Virág Napsugár
Vörös Levente

8.c

Kismarczi Zsolt osztályfőnök

Bánfi Gergő
Baranyi Alex Kristóf
Beharóczki István János
Berkes Lilla
Csókás Ádám
Deák Blanka Amarilla
Dunai Rajmund
Faragó Luca
Gyuraskó Andor Csörsz
Iványi Zalán
Jakó Dávid
Kovács Levente Márk
Kozma Zétény Gábor
Lakatos Ágnes
Lakos Csongor Bence
Lesti Máté
Mohai Patrik Sándor
Simon Levente
Szabó Kristóf
Szűcs Bianka
Ternai Adél
Török László
Török Tereza