Iskolánk idén is részt vett a Kosárpalánta Jamboreen Kiskunfélegyházán.

Sorversenyek, ügyességi – és labdás gyakorlatok várták a gyerekeket. Nagy odafigyeléssel, ügyesen és eredményesen teljesítette mindenki a feladatokat.

Nemcsak aranyéremmel a nyakunkban, hanem rengeteg tapasztalattal és élménnyel térhettünk haza.

Az iskolánkat az alábbi versenyzők képviselték:

3. a osztály: Bővíz Dániel, Gyömbér Keve, Havas Zalán, Kis Csongor, Kriska Ákos, Ludányi Lili, Óvári Csanád, Ötvös Laura, Pintér Hanna, Póda Csenge, Sándor Noémi, Sasi Glória, Szabó Botond, Szabó Lenke.

Kiskosarasok: Szűcs Borbála, Bonifert Blanka, Fekete Tibor, Csillag Liza, Kovács Berton, Kutas Levente, Márkus Lilla, Mészáros Vivien, Szebeni Hanna, Tóth Alexandra, Szedmák Szabrina, Tóth Szilvia, Klein Marcell, Varga András, Gazdag Lóránd.

Szilágyi Nóra

G A L É R I A