oklkep

Iskolánk május 20-án első alkalommal szervezte meg az egészségnapot, melynek mottója „Egészségedre” volt.

Reggel a sok érdekes, interaktív programot, előadást ígérő napot az iskola udvarán Joób Márton világbajnok, olimpikon, valamint Schaller Györgyi iskolánk vezetője nyitotta meg, majd a mindenkit megmozgató, fergeteges hangulatú zumba következett.

Az egésznapos program az iskola 12 helyszínén folytatódott, ahol a gyerekeknek az egészséggel kapcsolatos feladatokat kellett megoldaniuk.

A nap tervezésekor arra törekedtünk, hogy a gyerekek a program során megtudhassák, mit kell tenniük egészségük védelmében, mit jelenthet számukra az egészséges táplálkozás, a lelki egészség, milyen szerepe van fejlődésükben a mozgásnak.

A nap programjairól és hangulatáról szóljanak a képek.

A program fő támogatója JOÓB MÁRTON Újszeged képviselője volt.

Rendezvényünket a KAKUK ÉLŐKERT, a LÁPOSTÓ Szövetkezet, a DORKA fűszerház, a Kalaba Design, Herczeg Melinda, a BÖDÖN – piac is támogatta.

Köszönjük a rendezvényen való részvételüket, támogatásukat!