2017. április 12-én, szerdán DÖK-napot tartottunk iskolánk felső tagozatos osztályai számára. A napot a diákok közös, bokszos bemelegítéssel kezdték, amit meghívott edzőnk, Ovrova Inci vezetett. Ezt követően 4 állomásos ügyességi versenyen vettek részt a gyerekek. A verseny feladatai között váltófutás, célba dobás, hulahoppkarika és kötélhúzás is szerepelt. Ezzel egy időben az 5-6. és a 7-8. évfolyam diákjai labdarúgó házibajnokságon mérték össze tudásukat. A nap folyamán alkalmunk nyílt arra is, hogy megismerkedjünk a frizbi sportággal. A sporttevékenységek mellett, a jó időnek köszönhetően, több osztály is szabadtéri főzésbe kezdett. A program eredményhirdetéssel zárult, ahol a legjobban teljesítő osztályok oklevelet, valamint jutalmat, a résztvevő osztályok pedig emléklapot kaptak.

Iskolánk nevében ezúton is szeretnénk megköszönni Gidai Sándornak, hogy az UTC pályát rendelkezésünkre bocsátotta. Emellett szeretném megköszönni minden egyes kollégám segítő munkáját.

EREDMÉNYEK

ÜGYESSÉGI VERSENY LABDARÚGÁS

5-6. évfolyam

LABDARÚGÁS

7-8. évfolyam

1. helyezett: 7.a – 7.c 1. helyezett: 5.a 1. helyezett: 8.b
2. helyezett: 8.b 2. helyezett: 6.a 2. helyezett: 7.c
3. helyezett: 8.a 3. helyezett: 6.b 3. helyezett: 8.a
4. helyezett: 6.b 4. helyezett: 5.b 4. helyezett: 7.a
5. helyezett: 7.b 5. helyezett: 5.c 5. helyezett: 7.b
6. helyezett: 5.a
7. helyezett: 5.b
8. helyezett: 5.c
9. helyezett: 6.a

Soós Diánaa DÖK segítő tanára