A B33 Kosárlabda Diákolimpia megyei versenyén iskolánk két csapattal képviseltette magát.

Korosztályunkban nem találtunk kihívóra, hiszen csak a mi iskolánk nevezett a III. korcsoportban, így az „idősek” versenyében tisztes helytállással, az V. és a VI. helyet szerezték meg dákjaink. Gratulálunk!

Az V. helyezett csapat tagjai: Torma Norbert (6.a), Szojka Marcell (6.a), Gyovai János (6.a), Mészáros Tamás(5.a).

A VI. helyezett csapat tagjai: Albert Máté (6.b), Szücs Levente (6.b), Kovács Márk (6.b), Petróczi Márton (6.b)

Felkészítő tanár: Szilágyi Nóra

Futsal Városi Diákolimpia

Nagy várakozással és jó csapattal készültek a fiúk a megmérettetésre, ami a torna első felében igazolódott is. Sajnos a döntő meccs apró taktikai fegyelmezetlenségei miatt a II. helyezést érte el csapatunk. Természetesen ez is kiváló teljesítménynek számít. Gratulálunk!

A csapat tagjai:

Jakó Dávid CSK (8.c), Ádám Bogát (7.b), Molnár Ádin (7.b), Szabó Kristóf (8.c), Csókás Ádám (8.c), Iványi Zalán (8.c), Bánfi Gergő (8.c), Szabó Levente (8.a), Kovács Máté (8.a), Farkas Péter (8.b) Gál Szabolcs (8.b)

Felkészítő tanár: Kismarczi Zsolt