Iskolánk évek óta részt vesz a Weöres Sándor Általános Iskola illusztrációs versenyén. Az idén 10 alkotással pályáztunk, és a 3-4., illetve az 7-8. osztályosok korcsoportjában is 1. helyezést értünk el Székács Éva Eszter 4.b osztályos és Molnár Benedek 7.a osztályos diákunk jóvoltából.

A Bálint Sándor „Szeged szebb lesz, mint volt” témájú versenyére 31 művel neveztünk, és 6 díjazott alkotással büszkélkedhetünk:
Pintér Hanna 5.a, Rucz Ágoston 5.b, Vélics Eszter 5.b, Gazdik Bálint 7.b, Gazdik Lilla 7.b, és Jáger Gréta 7.b tehetsége külön elismerést érdemel.  Az értékelésnél a szervezők azt is kiemelték, hogy a Tisza-parti Általános Iskola pályázott a legtöbb alkotással.

A Kossuth Zsuzsa Szakképző Iskola divattervező pályázatán Bernát Sára 8.a osztályos diákunk 1. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk diákjaink tehetségére, nagyszerű teljesítményükre!

Czeglédyné Somi Éva (felkészítő tanár)