Hagyományainkhoz híven iskolánk az idén is csatlakozott az Autómentes Naphoz.

2019. szeptember 20-án a „Sétálj velünk!” felhívás nagyon sok gyereket és felnőttet sarkallt arra, hogy környezetbarát módon jöjjön iskolába. Volt, aki gyalogolt. Sokan kerékpárral jöttek, de a roller és a gördeszka is közkedvelt volt, sőt az idén néhányan egykerekű rollerrel vagy elektromos autóval érkeztek.

Minden ilyen módon közlekedő kis- és nagydiák, sőt az iskolánkban dolgozó felnőttek is egy-egy müzli szeletet kaptak környezettudatosságukért, s részvételükkel automatikusan hozzájárultak ahhoz a versenyhez is, mellyel az osztályokba járó gyerekek tudatosságát mértük ebben a programban.

Eredmény:

I. helyezett: 2.a
– 18 gyerek + osztályfőnök, osztályfőnök-helyettes

II. helyezett: 4.b
– 17 gyerek + osztályfőnök

III. helyezett: 3.b
– 16 gyerek + osztályfőnök

Köszönjük a részvételt a gyerekeknek és szüleiknek is!

Szervezők:
Katona Gyöngyvér, Lázárné Kontor Emília, Vincze Szilvia, Dobó Zsuzsanna