Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a testnevelés óra keretében nagy hangsúlyt fektetünk tanulóink művészeti nevelésére és testkultúrájuk fejlesztésére is. Ennek egyik színtere harmadik és negyedik évfolyamon a testnevelésórákba épített társastánctanulás, amely az esztétikus mozgás kialakulásában, a társas viselkedés csiszolásában, a személyiség fejlesztésében játszik szerepet.

A szülők körében nagy érdeklődéssel várt év végi Táncgálát ebben a tanévben sem tudtuk megtartani a járványügyi helyzetnek megfelelően.

Ezt a hiányt szeretnénk pótolni azzal a filmmel, amelyben a harmadik és negyedik évfolyamos diákjaink osztályonként mutatják be tánctudásukat, fejlődésüket, bizonyítva, hogy az online oktatás ellenére is sokat fejlődött mozgáskultúrájuk, ritmusérzékük, ügyességük, állóképességük.

Fogadják szeretettel a bemutató filmet!

Schaller Györgyi
intézményvezető