Manapság a fényképezéshez számos eszköz áll rendelkezésünkre. Az egyik legkézenfekvőbb megoldás az okostelefon használata.
A Somogyi-könyvtár által a Fábián Tamás emlékév alkalmából kiírt FOTÓSZÜNET elnevezésű fotópályázatra iskolánkból 6 diák képeit küldtük be. A beérkezett 44 alkotásból Bokros Barnabás 7.b osztályos tanuló „Téli Tisza” című fotója 3. helyezést ért el, így az eredményhirdetésen értékes ajándékokat vehetett át. Rajta kívül a többi résztvevőre is oklevél és egy-egy kedves meglepetés várt. Külön büszkeség számunkra, hogy a pályázatra iskolánkból érkezett a legtöbb pályamű.

Az alkotásokból készült kiállítás április elejétől a Somogyi-könyvtár Odesszai Fiókkönyvtárában lesz megtekinthető.

„A fotográfia önkifejezés, amivel át tudjuk adni egymásnak a szemünket.”
– Kálló Péter –