Az idei tanévet iskolánk második évfolyamának hangulatos műsorával zártuk .

A zenés, táncos, már a vakáció hangulatát idéző tanévbúcsúztató után Schaller Györgyi  intézményvezető asszony tanévértékelő gondolatait hallgathattuk meg. Ennek minden évben fontos pillanata a kitűnő tanulók munkájának, eredményeinek kiemelése, dicsérete. A gyerekek számára felemelő érzés, amikor társaik, szüleik hatalmas tapssal jutalmazzák sikerüket.

Az évzáró ünnepély arra is lehetőséget adott, hogy nagy tisztelettel búcsúzzunk el iskolánk meghatározó pedagógusától, Udvarhelyiné Béres Irma matematika – fizika szakos tanárnőtől, aki 41 éves pedagógusi pályáját ebben a tanévben fejezte be.  Szeretettel kívánunk „Irma néninek” alkotó, nyugodt, sok örömet hozó nyugdíjas éveket!

Az alkalmat lezáró bizonyítványosztás már a nyári szünet nyitánya volt.

Sós Nóra, Nemes Evelin, Kormányos Nikoletta

…és még több kép: